Przejdź do portalu Jobland.pl  
 
Search Usergroups Memberlist FAQ Forum Jobland.pl Forum Index Log in Private Messages Profile Register
 
Szukasz pracy za granica? Znasz jezyk?
Szukaj bezposrednio na Szukaj.jobland.pl
ANGLO-POLISH
Post new topic   Reply to topic
Forum Jobland.pl Forum Index -> Uwaga na...  
View previous topic :: View next topic  
Author Message
deval



Joined: 23 Mar 2008
Posts: 1

PostPosted: Sun Mar 23, 2008 3:04 pm    Post subject: ANGLO-POLISH Reply with quote

Ostrzegam wszystkich skuszonych fantastyczn± ofert± pracy dla agencji Anglo-Polish z siedzib± w Londynie. Agencja rekrutuje miêdzy innymi monterów wind. W³a¶cicielem jest anglik ale wiêkszo¶æ zatrudnionych w biurze osób to polki.

D³ugo by opowiadaæ o "profesjonalizmie" i "wsparciu" ze strony agencji. Generalnie na miejscu okazuje siê, ¿e z obiecywanych warunków i zarobków zostaje mo¿e po³owa (a mo¿e i nie). W³a¶ciwie co tydzieñ s± problemy z p³atno¶ciami. A to Pani z biura zapomni o czym¶, a to nie maczasu ¿eby co¶ policzyæ, a ju¿ na kolana powali³o mnie ostatnie t³umaczenie - "g³owa mnie bola³a"...

Pomimo zapewnieñ na ich stronie internetowej - dodzwonienie siê do kogokolwiek w siedzibie firmy graniczy z cudem. Choæ trzeba przyznaæ, ¿e sms-y funkconuj± wzorowo. Ostatnio przys³ano nam zmiany w umowie SMS-em!!! Efekt jest taki, ¿e wiêkszo¶æ tych którzy tu przyjechali skuszeni wspania³ymi warunkami wróci³a do Polski, wraca w ci±gu kilku najbli¿szych tygodni albo intensywnie szuka innej pracy.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!

Mój email - deval@orange.pl
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Forum Jobland.pl Forum Index -> Uwaga na...  
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
    FAQ | Memberlist | Usergroups | Search | Register | Profile | Private Messages | Log in