Przejdź do portalu Jobland.pl  
 
Search Usergroups Memberlist FAQ Forum Jobland.pl Forum Index Log in Private Messages Profile Register
 
Szukasz pracy za granica? Znasz jezyk?
Szukaj bezposrednio na Szukaj.jobland.pl
Praca part-time (k³opot z rezydentem)
Post new topic   Reply to topic
Forum Jobland.pl Forum Index -> Irlandia  
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Patryk 26



Joined: 14 Oct 2010
Posts: 2

PostPosted: Sat Oct 16, 2010 8:21 pm    Post subject: Praca part-time (k³opot z rezydentem) Reply with quote

Witam pañstwa

Mam problem z rezydentem ju¿ drugi raz dosta³em odmowê co mam zrobiæ gdzie napisaæ odwo³anie i jakie dokumenty mam przedstawiæ.

rezydent jest mi potrzebny w celu dostania zasi³ku (bo pracuje max 2 dni w tygodniu ju¿ 6 miesi±c idzie) , Wcze¶niej by³em zatrudniony na full time.

Proszê o pomoc bo nie wiem gdzie mam siê ju¿ ruszyæ i co dalej robiæ. W ka¿dych socjalach mówi± mi to samo i ¿adnych konkretów.(zapewniali mnie,¿e jak ju¿ jestem zatrudniony to z rezydentem nie ma k³opotu nale¿y mi siê - to ich s³owa by³y i ¿e mam czekaæ na decyzjê)... .


wcze¶niej co siê dzia³o przed prac± par-time :

wiec zacz±³em nowe ¿ycie od 2007 roku tylko ¿e w tym okresie mieszka³em po kontach u znajomych (ciê¿ko by³o siê za³apaæ bez znajomo¶ci jêzyka na d³u¿ej, by³em oszukiwany itp) potem znalaz³em pracê full time to by³ pocz±tek roku 2008 a¿ do Grudnia koñca roku(tylko nie wiem czemu mi wystawili ¿e skoñczy³em na koniec grudnia a ja pracowa³em jeszcze ca³y styczeñ i trochê lutego). wiec jak og³osili upad³o¶æ firmy zarejestrowa³em siê jako bezrobotny dosta³em zapomogê dla poszukuj±cych prace poniewa¿ nie nale¿a³ mi siê zasi³ek (za ma³o sk³adek) w trakcie dostawania zapomogi dowiedzia³em siê,¿e potrzebuje rezydenta w celu przed³u¿enia i tu siê zaczê³y schody trwaj±ce do dzi¶. Wys³a³em nie zbêdne dokumenty dosta³em do¶æ szybko odpowied¼ z zapytaniem co robi³em w 2007roku wiêc napisa³em,¿e mieszka³em u znajomych (nie p³aci³em za mieszkanie itp i ¿e jak pracowa³em to zosta³em oszukany (nie by³em zarejestrowany) ale poda³em im nie zbêdne informacjê w celu sprawdzenia mnie- ¿e mówiê prawdê. na odpowied¼ czeka³em d³ugo w sumie nie dawno dosta³em negatywna odpowied¼,¿e mnie tu nic nie trzyma i takie tam.

Teraz zacz±³em pracowaæ od 22 kwietnia 2010roku na par-time i nadal nie mam rezydenta wiec co mam zrobiæ ????

Mam jeszcze raz wys³aæ dokumenty do nich ???? jakie ??? i proszê o dok³adny adres.


Dziêkujê
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Forum Jobland.pl Forum Index -> Irlandia  
Post new topic   Reply to topic All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
 
    FAQ | Memberlist | Usergroups | Search | Register | Profile | Private Messages | Log in